ERAMU 1

Kahe korruseline lamekatusega maja võimaldab lihtsat ja kompaktset plaanilahendust. Kuna katuse kuju ei sea piiranguid hoone ruumidele on individuaalsed plaanilahendused hõlpsasti teostatavad. Olenevalt krundi planeeringust tekkivast vajadusest on võimalik rajada sissepääs igale hoone küljele.

 

NB! Hoone pildid on illustratiivsed.

ERAMU 2

Ühe korruseline hoone mõjub enda liigenduse ja kõrguse tõttu tagasihoidlikult ning annab mitmeid lihtsaid võimalusi plaanilahenduse individualiseerimiseks. Hoone kaks tiiba tekitavad krundile hubase ja privaatse hoovi. Olenevalt planeeringust on sissepääs võimalik rajada kas põhja-, lõuna- või idaküljele.

 

NB! Hoone pildid on illustratiivsed.

ERAMU 3

Poolteist korruseline kompaktne viilkatusega maja tüüp sobib hästi igale krundile, kuid on loodud eelkõige kinnistutele, kus ehitusõigus näitab hoone paiknemise pigem tänava lähedale. Abihoone paigutus tänava ääres loob hubase ja privaatse hooviala.

Välja pakutud plaanilahendused näevad ette sissepääsu ja hoovi tekke hoone eri külgedele, kuid on võimalik luua samas hoone mahus ka teistsuguseid plaanilahendusi, mis toetaksid nii hoovi, kui ka sissepääsu paiknemist lõuna küljel. Peamised eluruumid paiknevad esimesel korrusel, magamistoad teisel. Esimesel korrusel on ka ruum kabineti jaoks.

 

NB! Hoone pildid on illustratiivsed.

ERAMU 4

Traditsiooniliste proportsioonide ja valgusküllase verandaga maja sobib eelkõige tänavast eemal paikneva ehitusalaga kinnistutele, kus hoone on hästi eksponeeritud. Hoone klassikalised proportsioonid võimaldavad mitmeid erinevaid plaanilahendusi sissepääsudega nii eest, tagant, kui ka küljelt.

 

NB! Hoone pildid on illustratiivsed.