ELEMENTMAJA HIIE

Elementmaja Hiie on funktsionaalse ja praktilise planeeringuga kaasaegse disainiga elamu.

Maja südameks on kõrge, 3,1-meetrise lae ja suurte akendega avar elutuba koos avatud köögiga. Lisaks kolmele magamistoale on majas kaks WC-d ja vannituba, hubane saun koos eesruumiga ning majapidamisruum, kus on lisaks maja tehnilistele sõlmedele ruum ka pesumasinale ja kuivatile. Lisaks kuuluvad maja juurde auto varjualune, ruumikas panipaik ja terrassid. 

Maaküte ja soojustagastusega ventilatsioon tagavad soodsad ülalpidamiskulud. Eramu kuulub A-energiaklassi (elektrikeris).

Sissesõidutee ja parkimisalad hoone ees on betoonkivi sillutisega. Krunt on piiratud 1,2 m kõrguse 3D võrkpaneelidest aiaga, sissesõidul liugvärav ja jalgvärav

Meie majade puitkarkass-elemendid on toodetud maksimaalse valmidusastmeni tehasetingimustes arvutite poolt juhitud automaatsete seadmete poolt, mis tagab oluliselt parema täpsuse ja kvaliteedi võrreldes objektil ehitatud majadega. Teiseks suureks eeliseks on konstruktsiooni- ja soojustusmaterjalide minimaalne kokkupuude ebasoodsate ilmastikutingimustega ehitusprotsessis, mis tagab hoone kvaliteedi ja pikaealisuse. Kliendi jaoks on oluliseks eeliseks ka oluliselt lühem ehitusaeg.